خانهنقشهenglish

آغاز توزيع نهال واحدهاي توليد در شهرك هاي صنعتي قم

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم، از آغاز توزيع نهال رايگان در بين واحدهاي توليدي مستقر در شهرك هاي صنعتي استان همزمان با روز درخت كاري خبر داد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قم، اميرطيبي نژاد با اعلام اين خبر اظهارداشت: همزمان با روز درخت كاري كار توزيع نهال در بين واحدهاي توليدي مستقر در شهرك هاي صنعتي استان رسما آغاز شد.
وي با بيان اينكه واحدهاي توليدي متقاضي مي توانند با مراجعه به شركت هاي خدماتي و يا نمايندگي اين شركت در سطح شهرك هاي صنعتي نهال مورد نياز خود را تامين نمايند گفت: امسال طبق سنوات گذشته با همكاري مناسب اداره كل منابع طبيعي و همچنين اعتبارات داخلي اين شركت تعداد مناسبي نهال تهيه شده است كه بخشي به صورت رايگان در اختيار واحدهاي توليدي براي كاشت در داخل واحد صنعتي و مابقي در خيابان ها و اراضي مرتبط با فضاي سبز شهرك ها و نواحي صنعتي غرس خواهد شد.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم با اشاره به محدوديت زمان كاشت و تعداد نهال هاي در اختيار تاكيد كرد: نهال به ميزان لازم در اختيار كليه شركت هاي خدماتي در سطح شهرك هاي صنعتي استان توزيع شده است ولي با توجه به محدوديت هاي زماني، انتظار داريم متقاضيان هرچه سريعتر نسبت به دريافت نهال خود اقدام كنند.
وي در ادامه ياداور شد: همزمان با روز درخت كاري و ترويج فرهنگ كاشت نهال و نگهداري و توسعه فضاي سبز اين شركت برنامه هايي را طي هفته جاري برگزار خواهد نمود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis